DE / SK

Softvér pre bytovú výstavbu a hospodárstvo.

Naša stratégia pre vašu pridanú hodnotu.

Do každej úlohy sa púšťame s veľkou zvedavosťou a vysokou mierou osobného nasadenia. Solídny štýl práce vám zaistí dlhodobé výsledky a mobilizuje všetkých zúčastnených k intenzívnemu riešeniu aj zložitých otázok s ťahom na bránu. Tu vám ukážeme, ako to robíme.

Proces, ktorý mení projekty na úspechy.

Osoby, ktoré sú kľúčové pre dosahovanie optimálnych výsledkov.

PORTEGO: Náskok vďaka inovatívnym nápadom a istota spoľahlivého výkonu

Naša modulárna softvérová platforma PORTEGO je výsledkom dlhoročného vývoja. Je špeciálne prispôsobená potrebám sektora bytového hospodárstva na rakúskom trhu. Ponúkané funkcionality pokrývajú celý životný cyklus nehnuteľností. Intranetový framework PORTEGO sa jednoducho ovláda, je dostupný online a je ho možné spájať s už existujúcimi systémami. Objavte ten jemný rozdiel – objavte inováciu!

  • Inovácie pre rezidenčné nehnuteľnosti
  • Podpora pri plánovaní a výstavbe
  • Zefektívnenie procesu prenájmu a predaja nehnuteľností
  • Blízkosť k zákazníkom a zvýšenie úrovne služieb
  • Zlepšenie interných procesov
devices
PORTEGO – top softvér pre bytovú výstavbu

PORTEGO – top softvér pre bytovú výstavbu

Skvelá nálada, skvelé výsledky!

Udržiavame príjemnú a živú atmosféru, v ktorej sa výborne pracuje.

You've got a friend.

Základné hodnoty priateľstva prenášame aj do nášho pracovného života. To platí pre zákazníkov, partnerov ako aj medzi nami. Sme „friends in business“.

Sústredíme sa vždy na to dobré.

K ľuďom, s ktorými pracujeme, pristupujeme vždy s láskavosťou a dôverou.

Dlhodobá spoľahlivá spolupráca.

Starostlivé vytváranie a udržiavanie cenných vzťahov so zákazníkmi uplatňujeme vždy so zreteľom na dlhodobý úspech.

My - a Ty?

Pre našich klientov vyvíjame webové biznis systémy a intranetové platformy, pri ktorých využívame moderné technológie  (ASP.NET MVC, Entity Framework, Angular, HTML5, CSS3 a SCSS, TypeScript, Node.js), agilný postup a kladieme dôraz na dobrú architektúru. Na vývoj používame Git, Visual Studio 2017 s ReSharper-om, Visual Studio Code, .NET 4.6.1 a C# 7 a  špičkový hardvér  podľa voľby zamestnanca.

Našim zamestnancom poskytujeme široké spektrum benefitov. Veľmi nám záleží na príjemnej pracovnej atmosfére a budovaní firemnej kultúry. Radosť z práce, flexibilita, profesionalita a základné hodnoty priateľstva v pracovnom živote z nás robia viac ako tím: Sme „friends in business“.

Momentálne do nášho tímu v Bratislave hľadáme .NET senior programátora!

Naše priestory

V Steinringer dbáme na to, aby sa naši zamestnanci cítili v práci čo najkomfortnejšie, preto sme sa rozhodli rozšíriť a renovovať naše priestory, vďaka čomu sa nám podarilo vytvoriť príjemnejšie prostredie pre prácu. Posúďte sami z videa, ako to u nás vyzeralo pred a po úprave.